Restauracja

Wizyta w restauracji i pobyt w hotelu*** dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń.

Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Tworzenie wykwintnych posiłków to sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ją do perfekcji. Kuchnia w Restauracji Magnat  to lekkie, ciekawie skomponowane dania, wiele świeżych ziół i warzyw z naszego ogródka.

A także możemy spełnić każde życzenie naszych gości, ponieważ nasz kucharz spełnia wszelkie oczekiwania kulinarne

Połączone smaki kuchni staropolskiej  z nowościami kuchni europejskiej tworzą niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia. Smak i zapach, ale również wygląd potraw to klucz do sukcesu przy organizowaniu imprez rodzinnych oraz spotkań firmowych.

Zadbaliśmy również o komfortowy i przytulny wystrój restauracji. Świeże kompozycje kwiatów, które zawsze goszczą na naszych stołach, bar zaprojektowany w stylu prowansalskim, posiadamy obszerny wybór alkoholi, każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i spędzi miłe chwile z rodziną, znajomymi bądź na owocnej rozmowie biznesowej.

Oferujemy także śniadania w godzinach 07:00-10:00
w postaci obfitego stołu szwedzkiego gdzie każdy znajdzie coś dla siebie

Również przy organizowaniu większych spotkań dbamy o najdrobniejsze szczegóły Pomagamy również w podejmowaniu decyzji, tak aby przyjęcie było przyjemnością dla wszystkich – gości i gospodarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby goście mieli miłe wspomnienia z hotelu Magnat***. Cieszymy się kiedy klienci do nas wracają – to dowód na to, że warto zaprosić swoich gości do „Magnatu”.

 

Szanowni Państwo!

Ponieważ nasze dania przygotowujemy za świeżych składników na bieżąco, prosimy o cierpliwość przy oczekiwaniu na ich realizację, a gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu oraz galerią zdjęć.

Restauracja czynna codziennie w godz. 12:00 – 21:00