Imprezy okolicznosciowe

Na wyjątkowe okoliczności

Rodzinne spotkania to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i biesiadowania, to przede wszystkim czas umacniania więzi i powstawania niezapomnianych wspomnień.

Spotkanie rodzinne

Imprezy okolicznościowe organizowane w Hotelu Magnat*** sprzyjają tworzeniu rodzinnej historii.

 

Twoja 18-stka w Hotelu Magnat***

Organizacja imprez okolicznościowych, urodzin, imienin, 18-stek stanowi niemałe wyzwanie, dlatego też serdecznie zachęcamy do powierzenia nam wszystkich przygotowań związanych z realizacją tego typu uroczystości.

Specjalnie dla Państwa udostępniamy sale – idealne miejsce do organizacji imprez tanecznych z muzyką na żywo czy karaoke show.

Do każdego rodzaju imprezy z przyjemnością przygotujemy indywidualne menu dopasowane do Państwa potrzeb, gustu kulinarnego oraz tematyki imprezy.

 

Przyjęcie urodzinowe w hotelu Magnat***

Jeśli znudziło nam się coroczne wyprawianie urodzin w domu albo nasze mieszkanie jest tak małe, że nie pomieści wszystkich gości, których chcielibyśmy zaprosić, to może czas na znalezienie innego miejsca na świętowanie? Jednym z bardzo dobrych i oryginalnych pomysłów jest urządzenie przyjęcia urodzinowego w hotelu. Zależnie od naszych indywidualnych upodobań możemy zdecydować się na wystawny obiad, przyjęcie z przekąskami i zabawą taneczną lub inną formę najbardziej dopasowaną do nas i do oczekiwań naszych gości.

Moc niezwykłych atrakcji

Hotele są zazwyczaj bardzo otwarte na urządzanie takich uroczystości jak urodziny i ich obsługa chętnie będzie służyć nam profesjonalną pomocą przy ustalaniu wszelkich szczegółów. Przede wszystkim warto zapoznać się z dostępnym menu i wybrać takie potrawy, które będą nam i naszym gościom najbardziej smakować, dodatkowo można wybrać propozycje przygotowane specjalnie dla dzieci.

Poza jedzeniem hotele oferują nam wiele innych interesujących atrakcji, wśród których możemy wybierać, aby urządzane przez nas przyjęcie nie było nudne. Mogą to być między innymi:

– parkiet taneczny wraz z didżejem lub zespołem muzycznym, który zagra wybrane przez nas utwory i poderwie gości do radosnych pląsów;

– zabawy i gry specjalnie przygotowane dla naszych dzieci, aby nie nudziły się przy stole z dorosłymi;

– zorganizowanie przyjęcia tematycznego, w którym zarówno jedzenie, wystrój sali, jak i muzyka będą nawiązywały do wybranego przez nas motywu;

– prowadzenie całej imprezy przez wodzireja, który wymyśli ciekawe zabawy integracyjne dla gości, urządzi mini-warsztaty taneczne lub inne, dzięki którym zapewni gościom rozrywkę i integrację.

Po przyjęciu można naszym gościom zaproponować nocleg w hotelu, aby zmęczeni nie musieli od razu wracać do swoich domów.

 

Wesele w Hotelu Magnat***

 Doskonała kuchnia, dwie sale i możliwości ich aranżacji sprawiają, że Magnat to miejsce idealne na organizację wesela.

Bogata oferta

Szeroki wachlarz atrakcji jest zaś argumentem za tym, aby właśnie w Hotelu Magnat*** urządzić wieczór panieński lub kawalerski.

 

Wesele pod chmurką

 Wspaniała miejska przyroda i niezwykłe widoki roztaczające się z terenów przylegających do Hotelu Magnat*** zachęcają do tego, aby przyjęcie weselne urządzić w tej romantycznej scenerii. Ceremonia zaślubin i wesele w plenerze jest marzeniem wielu Par Młodych. Oryginalne, romantyczne, bliskie naturze, oprawę tego wydarzenia oraz menu dopasowujemy do oczekiwań Młodej Pary.

Eleganckie wesele w Hotelu Magnat***

 

Serce Hotelu Magnat***, ogród wprost stworzony do organizacji wspaniałych uroczystości w przepięknej oprawie. Zapewniamy kompleksową organizację wesela, począwszy od aranżacji i wystroju sali, ogrodu poprzez oprawę muzyczną, menu, na opiece doświadczonego doradcy podczas całego wydarzenia skończywszy. Naszą dewizą jest organizacja ekskluzywnych wesel, dopasowanych do potrzeb i gustu Pary Młodej. Z takim samym zaangażowaniem zajmujemy się przygotowaniem kameralnych przyjęć, jak i dużych imprez nawet dla kilkuset gości. Wiemy bowiem, że w weselu najważniejsza są niezapomniana atmosfera, dobra zabawa oraz wspomnienia na całe życie.

Atuty wesela w Hotelu Magnat to:

  • opieka doświadczonego konsultanta weselnego (fachowe doradztwo, nadzór nad wydarzeniem do zakończenia imprezy);
  • wyjątkowe menu dopasowane do charakteru wydarzenia;
  • zimne bufety (na słodko, finger food, śródziemnomorski, myśliwski i staropolski);
  • cofee bary
  • kompleksowa obsługa (doradztwo w zakresie wyboru i aranżacji sali, oprawa wizualna i muzyczna wydarzenia, dobór kwiatów);
  • możliwość wykorzystania przestrzeni Hotelu oraz okolicznych terenów na potrzeby sesji ślubnej;
  • drink bary z elementami molekularnymi;
  • poprawiny w klimacie regionalnym.

 

Tylko dla panien

Ostatni panieński wieczór powinien być wyjątkowy. Dzięki ofercie Magnat*** z pewnością właśnie taki będzie. Ekskluzywny wieczór panieński, niezwykłe spotkanie. Niezależnie od wybranego motywu przewodniego, każdy wieczór panieński w magnacie*** to fuzja luksusu, wyrafinowanych smaków i niezapomnianych doświadczeń.

 

W kawalerskim stylu

Wieczór kawalerski w Magnacie*** to strzał w dziesiątkę.

Miłośnikom biesiadnego stylu i wieczorów kawalerskich z nutką adrenaliny z pewnością do gustu przypadną oddalone nieco od samego Hotelu Magnat. Kawalerski paintball, ekskluzywne auta z tancerką, rajd na kładach, skok ze spadochronem, gokarty puchar prezesa, sexy Hummer i GoGo, impreza w pobliskich klubach.